• +371 67520855
 • [email protected]
 • Miera iela 64, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1013
 • Bērnu reģistrēšana 1. klases pretendentu rindā un uzņemšana skolā

  Bērnu reģistrēšana 1. klases pretendentu rindā un uzņemšana skolā notiek atbilstoši Rīgas domes 26.04.2023. saistošiem noteikumiem Nr.RD-23-199-sn “Kārtība, kādā reģistrējami un izskatāmi iesniegumi par bērnu uzņemšanu 1. klasē Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādēs”.
  Piesakot savu bērnu uzņemšanai 1. klašu pretendentu sarakstā 2024./2025. m. g. vai uz vēlāku mācību gadu, lūdzam vecāku iesniegumu par uzņemšanu 1. klašu pretendentu sarakstā iesniegt skolai vienā no šādiem veidiem:
  • Neierodoties izglītības iestādē

  Lai iesniegtu iesniegumu par bērna reģistrēšanu 1. klases pretendentu sarakstā, neierodoties Iestādē, bērna likumiskais pārstāvis aizpilda iesnieguma veidlapu. Iesniegumam pievieno bērna dzimšanas apliecības vai bērna personu apliecinoša dokumenta kopiju.

  Iesniegumu, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu un pielikumus nosūta uz Iestādes elektroniskā pasta adresi [email protected].

  • Ierodoties izglītības iestādē

  Lai Iestādē klātienē iesniegtu iesniegumu par bērna reģistrēšanu 1. klases pretendentu sarakstā, bērna likumiskais pārstāvis pirms iesnieguma aizpildīšanas uzrāda personu apliecinošu dokumentu un bērna dzimšanas apliecību vai bērna personu apliecinošu dokumentu.

  Dokumentu pieņemšanas laiki klātienē: darba dienās no plkst. 10.00 līdz 15.00 vai pēc iepriekšējas pieteikšanās, zvanot pa tālruni 67520855 vai rakstot uz  e-pastu [email protected].

   

  Pieteikuma veidlapa