• +371 67520855
 • [email protected]
 • Miera iela 64, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1013
 • Ziņas

  “Ekselences balvas” finālā arī mūsu skolas dabaszinību un bioloģijas skolotāja Nadežda Maļiņina

  Š.g. 25. februārī Rīgā norisinājās „Ekselences balvas” fināls.

  Tā ietvaros klātienē tikās 20 Latvijas inovatīvākie bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotāji. Finālā visas dienas gaitā skolotāji vadīja atklātās mācību nodarbības.
  Dienas noslēgumā Latvijas Universitātes Mazajā aulā notika svinīga apbalvošanas ceremonija, kurā Valsts prezidents Andris Bērziņš, izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, LU rektors Mārcis Auziņš un mecenāti sveica visus finālistus.

  “Ekselences balva” ir konkurss, kuru organizē LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un LU Fondu.
  No mūsu skolas šai balvai kā pretendentu skolas administrācija nolēma izvirzīt dabaszinību un bioloģijas skolotāju Nadeždu Maļiņinu, kura ar ikdienas darbu spēj apliecināt savu profesionālo meistarību, atklājot sevi kā patiesi izcilu skolotāju, mācību procesu veidojot atbilstoši laikam un ieinteresējot skolēnus turpmākās studijas un karjeru saistīt ar eksaktajām jomām.

  Skolas administrācija izsaka pateicību Nadeždai Maļiņinai par ieguldīto darbu un visa kolektīva vārdā apsveic ar iegūto balvu.