• +371 67520855
 • [email protected]
 • Miera iela 64, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1013
 • Ziņas

  Mēs zīmējam …un UZVARAM!

  Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments no š.g. 8.septembra līdz 6.oktobrim Rīgas izglītības iestāžu skolēnus aicināja piedalīties zīmējumu un eseju konkursā „Mana apkaime. Manas apkaimes stāsts”, kas norisinājās un tika organizēts kā viens no sabiedrības līdzdalības pasākumiem jaunā Rīgas teritorijas plānojuma izstrādes ietvaros.
  Arī mūsu skolas trīs jaunie talanti – Luka Korovins un Gabriels Borjagins no 7. klases, Sergejs Toporkovs – 8. klase, piedalījās ar saviem radošajiem darbiem, attēlojot Vecmīlgrāvja, Pļavnieku un Rīgas centra apkaimi.
  Konkursam tika iesniegti 205 zīmējumi un 81 eseja par 42 Rīgas apkaimēm no 33 Rīgas izglītības iestādēm. Visvairāk darbu tika saņemti par Centra, Āgenskalna, Pļavnieku, Vecpilsētas un Imantas apkaimēm.
  Īpašs prieks ir par Lukas Korovina panākumiem konkursā – skolēna darbs, kurā ir attēlots kādreizējais Vecmīlgrāvja simbols – ledlauzis “Herakls” ir novērtēts kā labākais un tika iekļauts Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta 2016. gada sienas kalendārā – janvārī!
  8. decembrī notika labāko darbu autoru un viņu pedagogu apbalvošanas svinīgā ceremonijā Rātsnamā. Līdz 18. decembrim Rīgas domē, Rātslaukumā 1, 5.stāvā vēl ir iespēja apmeklēt konkursa labāko un interesantāko skolēnu darbu izstādi, kurā ir arī aplūkojami Lukas, Gabriela un Sergeja radošie darbi.
  Sveicam Luku Korovinu ar augsto radošā darba novērtējumu!
  Pateicība par dalību Gabrielam Borjaginam un Sergejam Toporkovam!

  Foto šeit